aReF Medikal Teknik Hizmetler San ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılı sonunda İstanbul'da kuruldu, 1997 yılı başından itibaren merkezi ABD'de olan Lindgren RF Enclosures, Inc. şirketinin Türkiye tek yetkili temsilcisi oldu. Daha sonra bu şirket ETS firması ile birleşip, ETS-Lindgren adı ile dünyanın en büyük EMI/RFI ürün ve servis sağlayıcısı haline geldi.

İstanbul ve Ankara'da yerleşik ofisleri ve yetişmiş teknik personeli bulunan aReF, Türkiye'de, Orta Doğu ve Rusya'da çok sayıda ETS-Lindgren oda projesinde satış/montaj taahütlerini başarı ile yerine getirmiştir. Dünyada, içinde 3T MR bulunduran ilk ameliyathane projesinde aReF ürün ve servisleri ile yeralmıştır.

Shielding konusunda aReF sadece medikal alanda değil ETS-Lindgren endüstriyel ve askeri oda/ürünlerinin ve EMI/RFI ürünlerinin satış, pazarlama ve montaj hizmetlerini de sunmaktadır.

ETS-Lindgren ürünlerinin yanısıra aReF, MR sistemleri ile birlikte kullanılabilen hertürlü MR uyumlu malzemenin satış, montaj ve servisini de yurtiçi ve yurtdışında yürütmektedir.

aReF Medikal Teknik Hizmetler San ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılı Aralık ayından itibaren NONIN marka pulse oksimetrelerin Türkiye temsilcisi olmuştur.

ETS-LINDGREN
EUROPE 2003-2004-2005
TOP MEDICAL SYSTEMS DISTRIBUTOR

Müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinen aReF başarılı çalışmaları neticesinde 2003, 2004 ve 2005 yıllarında ETS Lindgren firmasının dünyadaki en başarılı medikal distribütörü olarak seçilmiştir.© Copyright 1996-2007 aReF Medikal Teknik Hizmetler San ve Tic. Ltd. Şti. - Tüm hakları saklıdır.